PRONÁJEM NOVÝCH PROSTOR DIVADLA EXIL V MACHOŇOVĚ PASÁŽI

Nabízíme reprezentativní komorní prostory nové scény Divadla Exil v samém centru Pardubic pod Machoňovou pasáží. Sál a bar je vhodný pro společenská setkání, prezentace, školení, neformální setkání, přednášky, komorní koncerty, autorská čtení. Sál disponuje zvukovou a světelnou technikou, možnost projekce. Kapacita prostoru je max 60 osob. Nabízíme možnost domluvit si s námi catering nebo poskytnout bar pro váš vlastní. Napište nám, co potřebujete, připravíme vám cenovou kalkulaci.

 

Popis prostoru:

Jeviště je dřevěné s rozměry 6×4,95 metru (hloubka x šířka), hlediště s elevací má kapacitu maximálně 60 diváků. Počet a uspořádání sedaček je možné měnit dle potřeb. Divadlo má vlastní bar (obsluhovaný externí firmou) s možností posezení. K dispozici je pro účinkující také šatna s vlastním sociálním zařízením. Divadlo není bezbariérově přístupné. Sál disponuje veškerou potřebnou divadelní technikou včetně světel, ozvučení a projekce.

Světelná technika:

Sál je vybaven 21 divadelními světly s výkonem 300 a 500 W. Světla jsou rozmístěná rovnoměrně po sálu i nad jevištěm s možností úpravy nasvícení dle potřeby.
– Světelný pult Zero 88 Jester 12/24
– 4x reflektor FHR 300/500
– 6x reflektor FHR 500
– 4x reflektor DTS Scena 500
– 6x reflektor Eurolite Theatre 300/500
– 1x bodový reflektor Source Four zoom 25/50° ETC
Samozřejmostí je pracovní osvětlení nad jevištěm i možnost přidání světel na jiná místa sálu.

Zvuková technika:

Sál je ozvučen stero zvukem z reproduktorů umístěných na bocích jeviště. Možnost spuštění zvuků přímo z našeho PC, případně z vlastního (3,5 mm Jack).

– zvukový pult Behringer XENYX QX 1622 USB
– reproduktory KRK Rokit 8

Projekce:

Sál je vybavený pod stropem zavěšeným projektorem s možností zavěšení plátna.
– projektor Epson EB-992F
– připojení HDMI konektorem od ozvučovacího a světelného pultu. Projektor ale nabízí i možnost bezdrátového připojení a streamování.