Novinky

Jsme jiné divadlo.

Podívejte se na propagační video, které jsme natočili v nouzovém stavu na naše mobily. Nemohli jsme se sejít. Přesto jsme táhli za jeden provaz.

 

TADY NAJDETE NAŠE VIDEO (klikni)

 

Koordinátorka exilácké kampaně Naďa Kubínková měla původně jiný plán. Oslovila našeho kamaráda novináře, redaktora, fotografa a režiséra Davida Macháčka, jestli by nám nenatočil klip k naší sbírce. On ochotně souhlasil. Těšili jsme se, že se náš soubor sejde v nových prostorách pod Machoňovou pasáží a užijeme si společné natáčení. Přišel ale zákaz vlády.

Co teď? Naďa Kubínková a Lucie Hašková daly své kreativní hlavy dohromady a vymyslely jiný koncept. Každý si musel poradit sám. Vymyslet si svoji scénku a natočit si ji na svůj mobil. V zadání navíc bylo, že akce nesmí trvat déle než 10 vteřin!!! Téměř nemožný úkol. O střih našich po domácku vyrobených videí se postaral videomaker Štěpán Zahálka, kterému mu moc děkujeme a vřele ho doporučujeme!

Nakonec se sešlo tolik materiálu, že se ani do našeho hlavního propagačního videa nevešlo. Podívejte se na náš YouTube kanál. Najdete tam další naše kreace s židlí.

A připomínáme: „Kupte si židli v Divadle Exil“ stačí kliknout.

 

– 

Autor Kateřina Fikejzová Prouzová