Novinky

Jsme jiné divadlo.

Svátky se  blíží a Divadlo Exil na vás myslí. Máme pro vás dvě báječné věci. Tou první je stylová dárková vstupenka pro dvě osoby. A tou druhou naše tradiční Vánoční show s punčem a cukrovím. Pod divadelním stromečkem zaštěká 22. prosince Lajka.

 

DÁRKOVÉ VSTUPENKY

Naše herečka Simona Andrejsová je velmi kreativní. Pro prvních 20 zájemců nachystala dárkové balení vstupenky pro dvě osoby na libovolné představení z našeho repertoáru (nevztahuje se na premiéry). Cena takové vstupenky je 450,- Kč a platí až do konce roku 2023. Můžete si ji zakoupit na pokladně divadla vždy půl hodiny před představením. Platba hotově na místě. Pokud by to pro vás bylo v tomto čase z nějakého důvodu nerealizovatelné, napište nám: rezervace@divadloexil.cz.

VÁNOČNÍ SHOW

Každý rok pro vás chystáme speciální představení, kdy nějakou komedii z našeho repertoáru oblékneme do vánočních reálií. Letos los padl na Lajku. Potká ve vesmíru Ježíška? Sní vědcům cukroví? Najde od Antoše pod stromečkem něco speciálního? Zaštěká koledu? To uvidíte na vlastní oči ve čtvrtek 22. prosince od 19:00 v Divadle Exil. K tomu vám navrch naložíme cukroví a hrnek s punčem. Po představení si s námi můžete posedět v baru a chvíli zapomenout na všechno, co ještě musíte do Štědrého dne připravit.

Předprodej vstupenek zde: SMS ticket


Autor: Kateřina Fikejzová Prouzová